Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Zmiana ruchu na Rządowej

Główne zdjęcie
ul. Rządowa

W związku z prowadzeniem robót na ulicy Rządowej, od dnia 31 sierpnia do 2 września zostanie zamknięte skrzyżowanie tej ulicy z ulicami Krótką i Krzywe Koło oraz dojazd do Placu Kościuszki. Wyjazd z ulicy Krótkiej będzie możliwy przez ulicę Dworną do ulicy Sienkiewicza i al. Legionów.

Prace na ulicy Rządowej dobiegają końca. Na przełomie sierpnia i września zostanie tam wykonana ostateczna warstwa ścieralnej masy asfaltowej na jezdni i zjazdach. Zakończenie robót, wraz z oznakowaniem pionowym i poziomym, planowane jest na pierwszy tydzień września. Natomiast jeszcze wcześniej, bo 3 września ulica Rządowa będzie dopuszczona do ruchu samochodowego wraz z komunikacją miejską.

Notatka nadesłana z Urzędu Miejskiego w Łomży


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę