Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Nowi mianowani nauczyciele

Dwudziestu nauczycieli z łomżyńskich szkół otrzymało akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego. Tradycyjnie uroczystość poprzedziło ślubowanie.

- Możemy być dumni z naszych nauczycieli, że zdobywają awanse i podwyższają swoje kwalifikacje. To potwierdzenie tego, że łomżyńska oświata stoi na najwyższym poziomie, a największym wyznacznikiem tego są wysokie wyniki jakie osiągają uczniowie – mówił Mariusz Chrzanowski, prezydent Łomży.

- Awans jest dla mnie ogromnym doświadczeniem i taka furtką do poszerzania horyzontów, wiedzy umiejętności i perspektyw – mówi Katarzyna Karpińska, nauczyciel wychowania przedszkolnego ze Szkoły Podstawowej nr 4. Nowym rozpoczęciem, ale także motywacją do lepszej i bardziej efektywnej pracy z uczniami jest z kolei awans dla nauczycielki matematyki Hanny Chojnowskiej. - W szkole odnalazłam powołanie, lubię pracę z dziećmi, lubię przekazywać wiedzę z matematyki i tłumaczyć, że nie jest taka straszna – uśmiecha się matematyczka. Dorota Miarka, nauczycielka zawodu w ZSTiO Nr 4 nie kryje radości z mianowania – Cieszę się, że zdobyłam nowy stopień awansu, że się rozwijam - idzie na radę pedagogiczną.

Mianowanie to  stopień awansu zawodowego nauczyciela i  nawiązanie stosunku pracy z nauczycielem. Stopień nauczyciela mianowanego nadaje organ prowadzący szkołę i jest to decyzja administracyjna. Karta nauczyciela w art. 14 ust. 1 wylicza składniki mianowania: wskazanie stanowiska i miejsca pracy, terminu rozpoczęcia pracy oraz wynagrodzenia lub zasady jego ustalania.

Lista nauczycieli, którzy otrzymali stopień nauczyciela mianowanego:

1. Rafał Bućkowski (ZSMiO 5)
2. Aleksandra Charkiewicz (SP 10)
3. Danuta Chojnowska (SP 2)
4. Hanna Chojnowska (SP 9)
5. Marta Dudzińska (SP 5)
6.  Anna Dytkowska (SP 10)
7. Anna Gromadzka (SP 5)
8. Katarzyna Karpińska (SP 4)
9. Karwowska Ewelina (SP 5)
10. Adam Korytkowski (SP 9)
11. Katarzyna Kwiatkowska (SP 7)
12. Edyta Lesiak (SP 1)
13. Beata Loyzance-Mazur (SP 7)
14. Dorota Miarka (ZSTiO Nr 4)
15. Joanna Parzych (SP 1)
16. Ewa Pietrusewicz (SP 1)
17. Arkadiusz Rutkowski (SP 1)
18. Damian  Święcica (SP 7)
19. Wioletta Wądołowska (SP 4)
20. Piotr Zduńczyk (SP 7)

fot. UM Łomża

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę