Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

W miarę spokojny weekend na drogach

W niedzielny wieczór na drodze Dobrzyjałowo – Kownaty samochód osobowy wypadł z drogi i dachował. Do szpitala trafiła 41-letnia pasażerka.

Około 20.30, na drodze gminnej Dobrzyjałowo – Kownaty, 42-letni kierujący stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z dogi i dachował. Ranna 41-letnia pasażerka trafiła do szpitala. Policjanci informują, że kierowca był trzeźwy i nic mu się nie stało, a zdarzenie zakwalifikowano jako kolizja. 

W miniony piątek policjanci z KMP w Łomży w ramach ogólnopolskiej akcji prędkość ujawnili na „łomżyńskich” drogach 91 wykroczeń w tym 84 przekroczęń prędkości i jednemu kierującemu za trzymano prawo jazdy „za prędkość”.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę