Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 07 czerwca 2023 napisz DONOS@

Topielec w Pisie

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Ciało mężczyzny wyłowili dziś rano strażacy z Pisy. Dyżurny oficer policji poinformował, że wczoraj o 23:52 wpłynęło zgłoszenie od świadka, że do rzeki Pisa w miejscowości Gietki, w powiecie kolneńskim, wszedł do wody młody mężczyzna i już nie wypłynął.

Zaalarmowane służby rozpoczęły poszukiwania. W akcji brało udział kilkudziesięciu funkcjonariuszy służb: Policji, PSP, OSP zarówno z Kolna jak i Łomży i Moniek. Do poszukiwań zaangażowani byli także płetwonurkowie.

Dziś rano wyłowiono ciało 21-letniego mężczyzny. Na razie nie są znane szczegóły. Policja, pod nadzorem prokuratora, ustala  okoliczności zdarzenia.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę