Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Zderzenie samochodu osobowego z motocyklem na Legionów

Po dziewiątej doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem. Motocyklista został przewieziony do szpitala na badania.

Po 9. kierujący samochodem, wyjeżdżając z łącznika do ul. Słowackiego naprzeciw pralni, nie ustąpił pierszeństwa motocykliście jadącemu od centrum w stronę Konarzyc. W wyniku uderzenia motocyklista przewrócił się na krawężnik. Został przewieziony do szpitala.  Ze względu, że ranny przechodził badania, na miejscu zdarzenia trwały czynności techniczne. Ostatecznie motocyklista nie odniósł poważniejszych obrażeń, zdarzenie zakwalifikowano jako kolizja.

Utrudnienia na Legionów zawsze kończą sie korkami, szczególnie, gdy jest to poranny szczyt. 

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę