Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Zatrzymani złodzieje okien z Belgii

Łomżyńscy kryminalni zatrzymali podejrzanych o kradzież witryn okiennych. Łączne straty pokrzywdzeni oszacowali na kwotę około 80 tysięcy złotych. 29 i 35-latek usłyszeli już zarzuty. Za kradzież grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

We wtorek, funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego łomżyńskiej komendy zatrzymali dwóch podejrzanych o kradzież czterech pakietów okiennych. Do zdarzenia doszło na terenie Belgii. Pakiety okienne zostały skradzione z jednego z zakładów produkcyjnych. Okna na początku tygodnia zostały przywiezione do Polski. Pokrzywdzeni oszacowali straty na kwotę około 80 tysięcy złotych. 29 i 35-letni mieszkańcy gminy Tykocin usłyszeli już zarzuty kradzieży. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Skradzione okna zostały zwrócone prawowitemu właścicielowi.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę