Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Policjanci zatrzymali złodzieja zanim pokrzywdzony zgłosił kradzież

Policjanci z łomżyńskiej „patrolówki” zatrzymali mężczyznę, który chwilę wcześniej ukradł pozostawiony w sklepie rower. 23-latek usłyszał zarzut kradzieży. Grozi mu za to do 5 lat pozbawienia wolności. Policjanci apelują o prawidłowe zabezpieczanie swoich jednośladów.

W miniony wtorek, późnym wieczorem, łomżyńskich policjantów poinformował 15-letni chłopak o tym, że skradziono mu rower. Z opowiadań wynikało, że pozostawił on niezabezpieczony rower przed sklepem i poszedł na zakupy. Gdy wychodził ze sklepu, okazało się, że roweru już nie ma. Chłopiec zauważył w oddali światła błyskowe radiowozu. Od razu podszedł do policjantów przeprowadzających interwencję i opowiedział całe zdarzenie. Powiedział też mundurowym, że rower który posiada legitymowany przez nich mężczyzna, to właśnie jego skradziony jednoślad o wartości blisko 1000 złotych. 23-latek trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszał zarzut. Za kradzież grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci zachęcają do znakowania rowerów.

 

GDY CHCEMY OZNAKOWAĆ ROWER – WAŻNE:

- przyjedźmy rowerem;

- musimy mieć przy sobie dowód osobisty;

- jeżeli chcemy, aby nasze niepełnoletnie dziecko miało oznakowany rower - policjanci zapraszają rodzica wraz z dzieckiem;

- musimy mieć przy sobie także dokumenty potwierdzające zakup jednośladu. 

 

W Komendzie Miejskiej Policji w Łomży znakowanie rowerów wykonywane jest przez dzielnicowych i odbywa się w budynku przy ulicy Partyzantów 48B.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę