Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Wjechała w motorowerzystę

Główne zdjęcie
Czynności policji na Placu Kościuszki

Są utrudnienia w ruchu na ul. Wojska Polskiego w Łomży. To skutek kolizji do jakiej doszło przy wjeździe na rondo Tadeusza Kościuszki. Kierując fordem kobieta miała nie ustąpić pierwszeństwa przejazdu i uderzyła w kierującego motorowerem wędkarza. Mężczyzna został zabrany do szpitala.

Z pierwszych informacji wynika, że kierujący motorowerem mężczyzna miał nie odnieść większych obrażeń. Do szpitala został przewieziony na badania i po nich, oraz opatrzeniu nogi, został zwolniony do domu.
Urszula Brulińska z KMP w Łomży podawała, że oboje kierowców zostało przebadanych na obecność alkoholu w organizmie i mieli wyniki ujemne. 

Po kolizji ruch samochodów przy wjeździe z Wojska Polskiego na rondo Kościuszki był spowolniony, co powodowało korki.   

230804070022.gif
Foto: Czynności policji na Placu Kościuszki
Foto: Czynności policji na Placu Kościuszki
Foto: Czynności policji na Placu Kościuszki

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę