Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 lipca 2024 napisz DONOS@

Centrala telefoniczna ratusza odmówiła posłuszeństwa

- Od samego rana mamy ten problem, ale jest to niezależne od naszych pracowników – potwierdza Grzegorz Daniluk, kierownik kancelarii prezydenta Łomży, niespodziewaną awarię telefonów UM, o co na forum portalu 4llomza.pl pytał Czytelnik Zdzicho, który napisał: „Nie mogę się dodzwonić do urzędu miejskiego... mój operator twierdzi, że u niego wszystko w porządku...Też tak macie?”.

Z redakcyjnego telefonu stacjonarnego również nie dodzwaniamy się w poniedziałek po południu do ratusza. Na szczęście, komórkę odbiera kierownik Daniluk. Tłumaczy, że centrala telefoniczna Urzędu Miejskiego jest w sieci, którą jajko operator zarządza Vectra. Kiedy pytamy o alternatywną formę kontaktu z wydziałami i sekretariatami ratusza, proponuje skorzystanie z poczty mailowej na stronie internetowej miasta. - Trzeba czekać, co możemy powiedzieć... – uspokaja kierownik  Daniluk, dodając z nadzieją, że technicy operatora telefonicznego usuną awarię jeszcze dzisiaj. Więcej szczegółów i alternatywny kontakt, być może, poda sekretarz miasta Tamara Małachowska. 

Na oficjalnej stronie ratuszowej pojawił się dopiero po godzinie 13. komunikat: „Informujemy, iż nastąpiła awaria centrali telefonicznej Urzędu Miejskiego w Łomży. Na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie stwierdzić, jak długo będzie trwało jej usuwanie. Za zaistniałe utrudnienia serdecznie przepraszamy”.  

 

Mirosław R. Derewońko


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę