Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@

Kolejny „skok” na sklep

26-latek w jednym z łomżyńskich sklepów dokonał kradzieży dwóch flakonów perfum. Pracownica sklepu próbowała zatrzymać złodzieja, ale ten, po tym jak ją uderzył, uciekł ze skradzionym towarem. Za kradzież rozbójniczą grozi teraz mu kilka lat więzienia.

Do zdarzenia doszło we wtorek. Policjanci szybko ustalili, że podejrzanym o kradzież rozbójniczą jest 26-letni mieszkaniec miasta. Już w środę rano mężczyzna został zatrzymany przez kryminalnych i trafił do policyjnego aresztu. Przedstawiono mu zarzuty dokonania przestępstwa z artykułu 281 kodeksu karnego. To tzw. kradzież rozbójnicza: 

Kto, w celu utrzymania się w posiadaniu zabranej rzeczy, bezpośrednio po dokonaniu kradzieży, używa przemocy wobec osoby lub grozi natychmiastowym jej użyciem albo doprowadza człowieka do stanu nieprzytomności lub bezbronności, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

W ostatnim czasie łomżyńscy policjanci kilkakrotnie informowali o zatrzymaniu sprawców kradzieży sklepowy, w tym także  kradzieży rozbójniczych, gdy złodzieje atakowi usiłujących zatrzymać ich pracowników sklepów.   


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę