Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

ŁKS Łomża - Kolejarz Czeremcha - 7 : 0

Do trzech razy sztuka. Wysoko 7 : 0 wygrali zawodnicy ŁKS przedświąteczny mecz. Spotkanie z Kolejarzem Czeremcha od początku było meczem do jednej bramki. Kolejarz to najsłabszy zespół w IV lidze, a ŁKS jest liderem tej tabeli. Wynik choć cieszy mógłby być o wiele wyższy. Przypomnijmy też, że jesienią w Czeremsze łomżanie strzelili 12 bramek.

Za zwycięstwo ŁKS dopisuje sobie 3 punkty do tabeli. Po piętnastu spotkaniach ma już ich 40 i jest niekwestionowanym liderem rozgrywek. W sezonie 2003/2004 ŁKS zdobył 55 bramek tracąc tylko 9. Od jesieni ubiegłego roku nasz zespół przegrał tylko jeden mecz (28 marca ze Sparta Augustów), jeden zremisował (z Jagiellonią II Białystoka), a pozostałe 13 spotkań wygrał.


Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę