Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@
28-03-2004

Porażka ŁKS-u Łomża ze Spartą Augustów na inaugurację rundy wiosennej w czwartej lidze

Oto obszerne fragmenty artykułu, który ukazał się na łamach Gazet Wyborczej w Białymstoku

(...) - Pierwsze 20 minut to była dobra gra z naszej strony - opowiada trener ŁKS-u Tadeusz Gaszyński. - W tym czasie mieliśmy dwie dobre sytuacje bramkowe, których nie wykorzystali: Zbigniew Szugzda oraz Rafał Boguski. Ostatni wykonywał później także rzut karny. Strzelił inaczej niż na treningach i bramkarz Sparty obronił. To był kluczowy moment, bo rywale zdali sobie sprawę, że "nie taki diabeł straszny, jak go malują".

Łomżanie nadal zagrażali bramce augustowian, nie potrafili jednak sforsować zmasowanej obrony. Mało tego, to goście zdobyli gola. Dośrodkowaną piłkę próbował łapać Karol Salik (notabene pozyskany ze Sparty), ale ta podskoczyła na nierówności boiska i tylko odbił ją przed siebie. Tak nieszczęśliwie, że trafiła do Dariusza Ułanowskiego, który skorzystał z prezentu.

- Później jeszcze Jacek Lis trzy razy miał wyborne okazje, ale zabrakło opanowania i zimnej krwi - dodaje trener ŁKS-u. - To bolesne, że porażki doznaliśmy na inaugurację i to na własnym stadionie. Nie robimy z tego tragedii.(...)"

ŁKS Łomża zagrał w składzie:
Salik - Kowalski, Kamiński, Płoński, Zysk, Pieczywek (60. Lis), Chrobot, Sawko (84. Śliwecki), Maćkowski (84. Nerowski), Szugzda, Boguski.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę