Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 03 grudnia 2023 napisz DONOS@

Wypadek na skrzyżowaniu

Dwie osoby ucierpiały w wypadku do którego doszło w sobotnie popołudnie na drodze wojewódzkiej nr 679 Łomża – Mężenin. Na skrzyżowania tej drogi z drogami prowadzącymi do Podgórza i miejscowości Siemień Rowy BMW uderzyło w fiata uno.

Do zdarzenia doszło około godziny 14. W bok fiata uno, jadącego drogą wojewódzką od Łomży w kierunku Mężenina, uderzyło BMW, którego kierowca wyjechał z drogi od wsi Siemień Rowy i chciał jechać do Podgórza. Po uderzeniu z boku fiat wpadł do pobliskiego rowu. Dwóm osobom poszkodowanym z fiata pomocy udzielają ratownicy z karetki pogotowia. Na razie nie wiadomo, czy obrażenia są poważne i czy poszkodowani będą musieli zostać przetransportowani do szpitala. 

Na miejscu pracują także policjanci, którzy ustający szczegółowo okoliczności zdarzenia. 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę