Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Wielkie wirowanie

Break dance, electric boogie, funky, hip hop, freestyle – kilkuset najlepszych tancerzy z całego kraju będzie można podziwiać dziś i jutro w Łomży. Już po raz czwarty MDK-DŚT organizuje Ogólnopolski Turniej Tańca Młodzieżowego „Wirująca strefa”. Zjeżdżają się na niego najlepsi w Polsce wykonawcy – zarówno soliści jak i formacje - różnych stylów tańca młodzieżowego. Ogólna pula nagród pieniężnych i rzeczowych, o która będą walczyć tancerze wynosi 18.000 zł.

Młodzi, za zwyczaj kilkunastoletni uczestnicy Turnieju, wirować będą w sali urzędu wojewódzkiego przy ul. Nowej 2 w Łomży. Wszystko zaczyna się dziś w samo południe. Organizatorzy „Wirującej Strefy” zawody podzielili na kilka kategorii. Uczestniczy będą mogli zaprezentować zwoje umiejętności solo, w duetach, mini formacjach i formacjach.
W poprzedniej edycji wzięło udział około 500 uczestników (wśród laureatów był m.in. Mistrz Świata Juniorów w break dance). Do tegorocznego Turnieju udział zgłosiło jeszcze więcej tancerzy. Grupy są całej Polski m.in.: Bydgoszczy, Łodzi, Białegostoku, Torunia, Szczecina, Włocławka, Gdańska, Wołomina, Opola, Inowrocławia, Gorzowa Wielkopolskiego.
Łomżę mają reprezentować Mistrzowie świata (World Championship Breakdance Teams) formacja „Crazy Twisting Grupe”, a także grupa „Twist” prowadzona przez Beatę Kisiel.

Wstęp na salę gdzie odbywał będzie się turniej jest biletowany. Bilet kosztuje jedyne 5 zł.

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę