Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Bo droga w lesie była za wąska...?

Do nietypowego zdarzenia doszło w piątek przed wieczorem na drodze do Jednaczewa. W okolicach leśniczówki cysterna przewożąca nieczystości wywróciła się na bok. Kierowcy nic się nie stało, i... nic się z niej nie wylało.

Kierowca cysterny za bardzo zjechał na pobocze drogi podczas mijania się na zakręcie z inną ciężarówką jadącą w przeciwnym kierunku. Po tym gdy prawe koła cysterny zjechały na miękkie pobocze i w zbiorniku przelały się płyny wypychane dodatkowo siłą odśrodkową, ciężarówka przechyliła się na bok i po chwili wywróciła, na szczęście tylko lekko ocierając kabiną o jedno z przydrożnych drzew.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę