Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Uciekał przed więzieniem

Przez pół roku skutecznie ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Został zatrzymany wczoraj przez łomżyńskich kryminalnych.

28-latek był poszukiwany w związku z listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Łomży. Mężczyzna ostatnie pół roku ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, próbując uniknąć kary za kradzieże. Był bardzo zdziwiony wczorajszą „wizytą” funkcjonariuszy, bo za ich sprawą trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 10 miesięcy. 
Wiezienie może być jeszcze dłuższe, bo poszukujący go policjanci podejrzewali, że 28-latek może obyć odpowiedzialny za uszkodzenie rynny. Do zdarzenia doszło w połowie kwietnia 2019 roku przy jednym z budynków na terenie miasta. Pokrzywdzony swoje straty oszacował wtedy na około 2 i pół tysiąca złotych. Dziś usłyszał zarzut i – jak przekazują policjanci - przyznał się do popełnienia tego przestępstwa. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę