Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wypadek na drodze do Kolna spowodował pijany kierowca

Dwie osoby zostały ranne w wypadku na drodze Łomża – Kolno. W pobliżu miejscowości Zalesie, za Małym Płockiem, samochód osobowy wypadł z jezdni i uderzył w drzewo. Droga krajowa nr 63 po wypadku była zablokowana, ale teraz jest już przejezdna.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że wypadek spowodował nietrzeźwy kierujący audi. Jechał samochodem na łomżyńskich (powiatowych) numerach rejestracyjnych mając ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. W pewnym momencie stracił panowanie nad autem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. On jak i jej pasażer z obrażeniami ciała trafili do szpitala. Interweniowało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. 

Przez kilka godzin droga krajowa nr 63 była zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy dla samochodów osobowych drogami lokalnymi. Samochody ciężarowe kierowane są na Stawiski (drogą wojewódzką 648). Ruch na drodze Łomża - Kolno został przywrócony przed godziną 12.00

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę