Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 02 grudnia 2023 napisz DONOS@

Wyeliminowali dilerów

Główne zdjęcie
fot. KPP Zambrów

Zambrowscy policjanci, tylko od początku maja, zabezpieczyli ponad 1,7 kg amfetaminy, prawie 1 kg marihuany i blisko 240 tabletek ekstazy. W związku z posiadaniem środków odurzających zatrzymano 12 mężczyzn. Najstarszy z nich ma 32 lata, a najmłodszy tylko 15. Ostatnio w ręce policji wpadło trzech większych dilerów, którzy decyzją sądu już trafili do tymczasowego aresztu.

Ostatnio  zambrowscy policjanci, przy wsparciu kolegów z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, w wyniku pracy operacyjnej ujawnili i zatrzymali 3 mężczyzn posiadających znaczną ilość narkotyków. 30-latek posiadał ponad 328 gramów amfetaminy i ponad 200 gramów marihuany. U 28-letniego mężczyzny ujawniono blisko 82 gramy ziela konopi i ponad 40 gramów amfetaminy. Natomiast kolejny 28-letni zambrowianin posiadał ponad 180 gramów amfetaminy, 5 gramów marihuany i ponad 230 tabletek ekstazy. Decyzją sądu mężczyźni najbliższe 3 miesiące spędzą w areszcie.

Foto: fot. KPP Zambrów
Foto: fot. KPP Zambrów
Foto: fot. KPP Zambrów
Foto: fot. KPP Zambrów
Foto: fot. KPP Zambrów
Foto: fot. KPP Zambrów

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę