Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 lutego 2024 napisz DONOS@

Wójt odznaczona

Główne zdjęcie
Elżbieta Parzych wójt gminy Zbójna odznaczona Srebrnym Krzyżem Zasługi podczas uroczystości w Pałacu Prezydenckim w Warszawie.

Elżbieta Parzych, Wójt Gminy Zbójna znalazła się w gronie kilkunastu samorządowców z całej Polski, którzy zostali uhonorowani orderami i odznaczeniami przyznanymi przez Prezydenta Polski Andrzeja Dudę z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego. - Jestem z tego dumna, że ktoś docenił moją pracę – mówił wójt Zbójnej, która Srebrny Krzyż Zasługi odbierała podczas uroczystości zorganizowanej w Pałacu Prezydenckim w Warszawie.

Elżbieta Parzych wójtem gminy Zbójna jest od końca 2018 roku. Wcześniej przez cztery lata była Starostą Łomżyńskim.  Z otrzymanego odznaczenia z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego cieszy się, bo jak mówi każdy, tak ma że jest zadowolony, gdy jego praca jest dostrzeżona i dobrze oceniana. Podkreśla, że dodatkowym wyróżnieniem było zaproszenie jej na wręczenie Srebrnego Krzyża Zasługi do Pałacu Prezydenckiego w Warszawie. 
- Odznaczeń miał dokonywać sam Prezydent, ale rozumiem, że ma wiele zajęć, dlatego w jego imieniu aktu dekoracji dokonała Minister Halina Szymańska, Szef Kancelarii Prezydenta RP. - Na uroczystości było nas tylko kilkunastu samorządowców ze wszystkich szczebli samorządu z całego kraju, więc było to także takie dodatkowe wyróżnienie – mówi Elżbieta Parzych.

Podczas tej samej uroczystości Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski został odznaczony Artur Kosicki, marszałek województwa podlaskiego, a Złotymi Krzyżami Zasługi Anna Bogucka burmistrz Czyżewa i Grzegorz Jakuć wójt gminy Turośń Kościelna. 

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę