Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Okradają sklepy

Coraz częściej policjanci informują o ujęciu sklepowych złodziei. Kilka dni temu złapali 26-letniego mieszkańca miasta, który przez niemal trzy miesiące ze sklepów kradł alkohol oraz artykuły spożywcze i przemysłowe. Teraz informują o zatrzymaniu 44-latka, który wyszedł ze sklepu z wózkiem pełnym zakupów, nie płacąc za towar, oraz 27-latka, który kradł loteryjne zdrapki.

Pierwszy z mężczyzn podczas kradzieży w kilku dużych sklepach w mieście wyniósł towary na ponad 2 tysięcy złotych. Drugi ze złodziei, którego nakryto tuż po wyjściu ze sklepu z wózkiem pełnym zakupów próbował uciekać, ale to mu się nie udało. Okazało się, że już wcześniej był skazany przez sąd za tego typu przestępstwo. 
Trzeci złodziej z jednego ze sklepów zabrał zdrapki loteryjne o wartości około 200 zł. Niespełna dwie godziny później, przejeżdżający przez centrum miasta policjanci z „patrolówki”, zauważyli jadącego rowerem mężczyznę. Jego wygląd przypominał rysopis podejrzewanego o kradzież. W trakcie interwencji, mężczyzna przyznał się do wykroczenia. Okazało się także, że 27-latek jest poszukiwany przez sąd do odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności za wcześniejsze przestępstwo kradzieży. 

Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę