Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Marszałku Województwa! Starostowie! Prezydenci Miast! Burmistrzowie! Wójtowie!

Główne zdjęcie
Marek Adam Komorowski Senator RP

Z okazji „Dnia Samorządu Terytorialnego" chciałbym jako senator RP złożyć wszystkim samorządowcom i pracownikom samorządowym najserdeczniejsze życzenia. Wprowadzona w 1990 r. reforma samorządowa, która została zainicjowana w senacie I kadencji, przełamała monopol ówczesnego totalitarnego państwa. Reforma ta uważana jest za jedną z najlepszych zmian po 1989 r. w Polsce dała bowiem możliwości rozwoju lokalnego i regionalnego, spełniła oczekiwania społeczne, zwiększyła zaufanie do władzy publicznej, zintegrowała lokalną społeczność.

Dziś w 30. rocznicę pierwszych wolnych wyborów samorządowych śmiało można powiedzieć, że samorządowcy dobrze wykonali stojące przed nimi obowiązki.
Kończąc jeszcze raz serdecznie gratuluję wszystkim samorządowcom i pracownikom samorządowym. Życzę aby Wasza praca była wykonywana zgodnie z dewizą „pro publico bono" tzn. dla dobra publicznego i dobrze służyła wszystkim mieszkańcom.


SENATOR RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
Marek Adam Komorowski

tekst płatny


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę