Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Wypadek w Elżbiecinie

Jedna osoba została ranna po wypadku w Elżbiecinie. Dwa jadące drogą krajową nr 64 Łomża – Jeżewo samochody osobowe po zderzeniu wypadły z drogi – jeden dachował, drugi zatrzymał się w polu.

Do zdarzenia doszło po godzinie 11. Do wypadku doszło podczas wyprzedzania ciężarówki, która jechała od Wizny w kierunku Piątnicy. Za nią jechały dwa samochody osobowe mini cooper i renault. Jako pierwszy manewr wyprzedzania miał rozpocząć 56-letni kierowca renault, a gdy był w trakcie wyprzedzania coopera, 46-letni kierowca tego samochodu także rozpoczął wyprzedzanie ciężarówki. Doszło do zderzenia osobówek po czym renault wpadł do rowu i dachował, a mini cooper wypadła z drogi, szczęśliwie ominął przydrożne drzewo i zatrzymał się w polu kilkadziesiąt metrów dalej. 

Po wypadku do szpitala trafił kierowca renaulta. Według ustaleń policji sprawca wypadku jest kierowca mini coopera, który prawidłowo nie upewnił się, czy może bezpiecznie wykonać manewr wyprzedzania. 

Obaj kierowcy to mieszkańcy Łomży i obaj w chwili zdarzenia byli trzeźwi. 

Po wypadku, przez kilka godzin, ruch na DK 64 przez Elżbiecin odbywa się wahadłowo. Teraz nie ma już tam żadnych utrudnień. 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę