Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 19 lipca 2024 napisz DONOS@

Mogą być burze z gradem

Maciej Maciejewski dyżurny synoptyk z Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB w Białymstoku wydał ostrzeżenie przed burzami, także z gradem, które w poniedziałkowe popołudnie i wieczór mogą wystąpić nad całym obszarem województwa podlaskiego. Lokalnie może spaść do 30 litrów wody na metr kwadratowy ziemi.

Wydane ostrzeżenie ważne jest od południa (od godz. 12:00) do godz. 20:30. W tym czasie synoptyk prognozuje wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami do 15 mm, lokalnie do 30 mm oraz porywami wiatru do 70 km/h. Miejscami możliwy grad. 
Prawdopodobieństwo wystąpienia takiego zjawiska synoptyk określił na 80% i nadał mu pierwszy w trzystopniowej skali stopień zagrożenia. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę