Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Okradał sklepy

Przez niemal trzy miesiące okradał sklepy w Łomży. Policjanci zatrzymali 26-letniego mieszkańca miasta, który skradł w nich alkohol oraz artykuły spożywcze i przemysłowe o łącznej wartości ponad 2 tysięcy złotych.

Sklepowego złodzieja zatrzymano w piątkę. Policjanci podejrzewają, że to on jest odpowiedzialny za serię kradzieży w kilku dużych sklepach w mieście. 26-latek usłyszał trzy zarzuty, ale dotyczą one większej liczby kradzieży sklepowych, których miał się dopuszczać od końca marca do maja. 
Sklepy łącznie straty spowodowane przez złodzieja oszacowany na ponad 2 tysięcy złotych. Mężczyzna wynosił z nich artykuły spożywcze oraz przemysłowe w tym także alkohol. 
Mężczyzna będzie odpowiadał przed sądem. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę