Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Dachowanie za Wizną

Samochód osobowy wypadł z drogi na krajowej 64 i dachował. Do zdarzenia doszło za Wizną w pobliżu granicy powiatów łomżyńskiego i białostockiego. Według pierwszych informacji policji zdarzenie będzie zakwalifikowane jako kolizja drogowa, ale kierowca opla vectry prawdopodobnie zostanie zabrany do szpitala na szczegółowe badania.

Jak przekazuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży, policjanci informację o zdarzeniu otrzymali przed godziną 8. Prowadzony prze 28-letniego kierowcę opel vectra jechał w kierunku Białegostoku. Pracujący na miejscu policjanci wyjaśniają co było przyczyną, że samochód wypadł z drogi i dachował. Na szczęście kierowca, który jechał sam, nie odniósł większych obrażeń. 

Droga krajowa Łomża – Jeżewo nie jest zablokowana. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę