Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Areszt za narkotyki

Miał 180 gram amfetaminy, 234 sztuk tabletek ecstazy oraz 5 gram ziela konopi. 28-letni mieszkaniec Zambrowa Norbert W. trafił na trzy miesiące do tymczasowego aresztu.

Śledztwo w sprawie posiadania przez mieszkańca Zambrowa znacznej ilości środków odurzających prowadzi Prokuratura Okręgowa w Łomży. Prokurator Rafał Kaczyński, rzecznik prasowy prokuratury informując o przychyleniu się Sądu rejonowego w Zambrowie do wniosku prokuratury o zastosowanie wobec mężczyzny aresztu tymczasowego, zaznacza że z ustaleń śledztwa wynika, iż podejrzany zarzucanego czynu dopuścił się działając w warunkach recydywy.

Art. 62. ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii
1. Kto, wbrew przepisom ustawy, posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
2. Jeżeli przedmiotem czynu, o którym mowa w ust. 1, jest znaczna ilość środków odurzających lub substancji psychotropowych, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.
3. W wypadku mniejszej wagi, sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę