Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Spotkali się na piwo... Interweniowali policjanci

Obowiązują zaostrzone przepisy dotyczące gromadzenia się osób, które mają powstrzymać rozprzestrzenianie się koronawirusa. - Chociaż poziom zdyscyplinowania mieszkańców Łomży i powiatu łomżyńskiego jest bardzo wysoki, to zdarzają się jednak takie osoby, które podchodzą do zmian lekceważąco – przekazuje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży wskazując, że wczoraj policjanci z Łomży interweniowali gdy pięciu mężczyzn spotkało się w klatce schodowej, aby porozmawiać i napić się alkoholu.

Zgłoszenie o spotkaniu w klatce schodowej jednego z bloków w centrum Łomży policjanci otrzymali około godziny 20:30. Jak relacjonując Szlesińska na miejsce pojechali mundurowi, którzy potwierdzili zgłoszenie. Okazało się, że mężczyźni w wieku 24-35 lat spotkali się, aby „pogadać i wypić piwo”. Dostęp do klatki schodowej był swobodny, drzwi były otwarte, nie było domofonu. Obok stały butelki i puszki po alkoholu. 
- W związku z nieprzestrzeganiem przepisów porządkowych związanych z epidemią, a także spożywaniem alkoholu w miejscu, gdzie jest to zabronione - prowadzone będą teraz czynności wyjaśniające – podaje policjantka podkreślając, że w tego typu zdarzeniach policjanci nie będą pobłażliwi.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę