Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

„Cztery pory roku” online

Zwiastun tego filmu wzbudzał zachwyt. Premiera była sukcesem... Przepiękny, zachwycający, unikalny, cudowny – tak wyrażali się widzowie zaproszeni na pierwszy pokaz. W najbliższą niedzielę, 5 kwietnia o godzinie 20:00 cały film pt. „Cztery pory roku” zostanie opublikowany na kanale You Tube Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego Doliny Narwi. - My już wiemy, że ten film jest wspaniałym lekarstwem na skołatane dusze w tym trudnym dla wszystkich czasie. Chcemy podzielić się z Państwem tym lekiem i jesteśmy ciekawi jak będzie on na Was działał – przekazuje Anna Jadczak z ŁPKDN zaznaczając, że dodatkowo jest to świetna propozycja np. na zdalną edukację z przyrody i biologii.

Film „Łomżyński Park Krajobrazowy Doliny Narwi. Cztery Pory Roku” powstał z inicjatywy Stowarzyszenia Przyjaciół Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego Doliny Narwi w ramach zadania „Popularyzacja wartości przyrodniczych, historycznych, kulturowych i krajobrazowych Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego Doliny Narwi z okazji jego XXV - lecia” współfinansowanego ze środków Województwa Podlaskiego.

Autorem zdjęć i scenariusza jest przyrodnik, filmowiec, dźwiękowiec i fotograf - Zdzisław Folga. Komentarz do filmu napisał Waldemar Krasowski, ornitolog, ekolog, przewodnik, a także „sokolnik” prowadzący ośrodek rehabilitacji dzikich ptaków szponiastych. Swego ciepłego głosu udzieliła znana dziennikarka i prezenterka Radia Białystok pochodząca z Łomży, Dorota Sokołowska.
- Jest to nie tylko doskonała wizytówka Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego Doliny Narwi, ale całej Ziemi Łomżyńskiej i Województwa Podlaskiego. Możemy pójść też śmiało dalej: film jest świetną promocją kawałka polskiej przyrody! - podkreśla  Anna Jadczak z ŁPKDN zapraszając do obejrzenia całego filmu w internecie. Premiera 5 kwietnia, w niedzielę na kanale YouTube Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego Doliny Narwi.   

A na zachętę przypominamy zwiastun:

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę