Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Tesco już zamknięte

O miesiąc wcześniej zakończył działalność hipermarket Tesco w Łomży. Sklep w Galerii Veneda miał zostać zlikwidowany z dniem 30 kwietnia 2020 roku, ale nie działa od 1 kwietnia.

Galeria Veneda przy ul. Zawadzkiej w Łomży została oddana do użytku w 2013 roku. To największy tego typu obiekt w mieście, a znajdujący się w niej od samego początku hipermarket Tesco największym najemcą i największym powierzchniowo sklepem w Łomży. Pogłoski o problemach z osiąganiem zadowalających wyników finansowych Tesco w Łomży pojawiały się już wcześniej, ale ogłoszona na początku stycznia wieść o likwidacji sklepu  była wielkim zaskoczeniem. W związku z planami likwidacji sklepu w Łomży brytyjska sieć zobowiązana była przekazać do Powiatowego Urzędu Pracy w Łomży zgłoszenie zamiaru przeprowadzenia zwolnień grupowych w Łomży. W zgłoszeniu tym podano także datę likwidacji sklepu – sklep Tesco w Galerii Veneda miał zostać zlikwidowany z dniem 30 kwietnia 2020 roku. W związku z tym zgłoszono zamiar zwolnienia 52 osób w ramach zwolnień grupowych.

Okazuje się, że fizyczne zamkniecie sklepu nastąpiło miesiąc wcześniej. Hipermarket Tesco w  Galerii Veneda nie działa od 1 kwietnia, czyli od wczoraj. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę