Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wójt Roku 2019... z Łomży?

Główne zdjęcie
Wójt Piotr Kłys w konkursie Wójt Roku 2019

Kłys Piotr, wójt Gminy Łomża został zakwalifikowany do finału ogólnopolskiego konkursu „Wójt Roku 2019”. Konkursu organizowany jest przez Redakcję Audycji Rolnych Telewizji Polskiej, pod patronatem Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Kapituła 10 finalistów wybrała spośród wielu zgłoszeń nadesłanych z całego kraju, a zwycięzcę w głosowaniu SMS do 12 kwietnia mają wskazać mieszkańcy.

Konkursu „Wójt Roku” organizowany jest już po raz 19. Nagradzani są samorządowcy, którzy mogą poszczycić się największymi osiągnięciami w pracy na rzecz swojej gminy.
- Już samo znalezienie się w finale konkursu na najlepszego wójta roku to ogromne wyróżnienie dla całej gminy – czytamy w informacji o wybranych przez Kapitułę konkursu 10 tegorocznych finalistach.
W tym gronie znalazł się także Kłys Piotr, wójt Gminy Łomża. To jedyny reprezentant województwa podlaskiego. 
- Dla mnie to zaszczyt. Dziękuję mieszkańcom za zgłoszenie. Dwie organizacje społeczne z gminy Łomża zgłosiły moją kandydaturę i jak widać zostało to zgłoszenie przyjęte przez kapitułę, choć w dzisiejszej rzeczywistości walki z koronawirusem to schodzi na trzeci plan - mówi wójt Kłys.  

Piotr Kłys jest wójtem gminy Łomża od końca 2014 roku. W ostatnich wyborach samorządowych w 2018 roku w pierwszej turze, mając dwóch konkurentów, zwyciężył zdobywając poparcie niemal 66% mieszkańców. Aby poprzeć kandydaturę wójta Kłysa w konkursie Wójt Roku 2019 trzeba wysłać SMS na nr 7150 o treści W6. Głosowanie trwa do 12 kwietnia.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę