Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@

Ukradli butelkę wódki i paczkę papierosów

Policjanci poinformowali o postawieniu zarzutów dwóm młodym mężczyzną, którzy w niedziele popołudnie „napadli” na sklep monopolowy w pobliżu skrzyżowania ul. Zawadzkiej z Mazowiecką. Jeden z nich zabrał ze sklepu butelkę alkoholu i paczkę papierosów, nie uiszczając za to opłaty, a drugi uderzył sprzedawcę, który próbował odebrać skradziony towar.

Do zdarzania doszło w niedzielę około godziny 16.00. Już po niespełna godzinie policjanci zatrzymali cztery osoby w związku z tą sprawą. Wczoraj dwóch z nich  26-latek i 33-latek usłyszało zarzuty popełnienia przestępstwa kradzieży rozbójniczej. Jak się okazuje napastnicy ze sklepu monopolowego zabrali jedną butelkę wódki i jedną paczkę papierosów. Straty materialne zostały oszacowane na nieco ponad 50 zł. Mimo to młodym mężczyznom grozi surowa kara. Zgodnie z kodeksem karnym każdy kto, w celu utrzymania się w posiadaniu zabranej rzeczy, bezpośrednio po dokonaniu kradzieży, używa przemocy wobec osoby lub grozi natychmiastowym jej użyciem albo doprowadza człowieka do stanu nieprzytomności lub bezbronności, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę