Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

O nadziei, w czasie ludzkiej beznadziei…

- Wielkopostne rekolekcje dla wielu osób są jednym z najważniejszych wydarzeń podczas Wielkiego Postu – mówi ks. Andrzej Godlewski, proboszcz parafii pw. Krzyża Świętego w Łomży – Dlatego też co roku, zapraszamy wybranego rekolekcjonistę na czterodniowe nauki dla wiernych. W tym roku, z wiadomych przyczyn, musieliśmy nasze zaproszenie odwołać. Rekolekcje, planowane na trwający właśnie tydzień, miały się nie odbyć. Jednak księża pełniący posługę w naszej parafii zaproponowali, aby przygotować i udostępnić rekolekcyjne katechezy za pomocą Internetu. Początkową propozycją było przygotowanie rozważania na każdy dzień przez innego księdza. Jednak ostatecznie, aby te nietypowe rekolekcje miały niezbędną spójność, nauki wygłosił ks. Łukasz Andrzejczyk.

Cykl czterech rozważań zatytułował „O nadziei w czasie ludzkiej beznadziei”. Wiem od wielu naszych parafian, że takie „zastępcze” rekolekcje okazały się bardzo dobrym pomysłem. Katechezy wysłuchuje naprawdę szerokie grono osób. Być może wierni z innych parafii także zechcą wziąć udział w takich niecodziennych duchowych ćwiczeniach. Wszystkie nauki można znaleźć na naszej stronie parafialnej oraz parafialnym FB.

Dzień I

Dzień II

Dzień III

Dzeiń IV


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę