Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Wypadek na drodze do Kolna

Po wypadku zablokowana jest droga Łomża – Kolno. W Borkowie na trenie powiatu kolneńskiego zderzyły się bus z samochodem osobowym. Jedna osoba ranna trafiła do szpitala.

Droga  Łomża – Kolno to droga krajowa nr 63. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że do wypadku doszło, gdy kierowca mercedesa sprintera skręcał w lewo, chcąc wjechać na posesję, a jadący za nim kierowca seat podjął manewr wyprzedzania. Doszło do zderzenia samochodów, a w wyniku wypadku kierowca seata trafił do szpitala. 
Policja podaje, ze obaj kierowcy byli trzeźwi. Droga w miejscu wypadku nadal jest zablokowana. Na razie nie wiadomo jak długo potrwają te utrudnienia w ruchu. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę