Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 17 lipca 2024 napisz DONOS@

Senator przyjmuje tylko zdalnie

Główne zdjęcie
Senator Marek Komorowski przed swoim biurem w Łomży

- Ze względu na ogłoszony najpierw stan zagrożenia epidemicznego w kraju, a następnie wprowadzeniem stanu epidemicznego i ograniczeniem w kontaktach, działalność biura senatorskiego w Łomży znajdującego się przy ul. Długa 24 została ograniczona do minimum i polega aktualnie na pracy zdalnej – poinformował senator Marek Komorowski (PiS). Kontakt z biurem senatorskim możliwy jest drogą elektroniczną, telefoniczną lub poprzez pocztę.

Biuro senatora Marka Komorowskiego w Zambrowie
Biuro senatora Marka Komorowskiego w Zambrowie

Podobnie „zdalnie” działa nowe biuro senatora w Zambrowie. Znajduje się w budynku przy ul. Raginisa 6 i póki co nie było jeszcze „oficjalnie” otwarte. Tę uroczystość, planowaną na marzec, senator odwołał, a mieszkańców zaprasza do kontaktu  drogą elektroniczną, telefoniczną lub poprzez pocztę. 

Dane kontaktowe:
telefon kom.: 730-166-318
e-mail: senator@komorowski.senat.pl
adresy biur: 
ul. Długa 24, 18-400 Łomża
ul. Raginisa 6, 18-300 Zambrów

Jednocześnie z uwagi na zagrożenie epidemiczne spowodowane wirusem SARS-CoV-2 chciałbym przyłączyć się do wszystkich zaleceń i apeli związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem koronowirusa. Musimy zastosować się do wskazań  ministra zdrowia i głównego inspektora sanitarnego, dla naszego wspólnego dobra i bezpieczeństwa. Choroba COVID-19 spowodowana przez wirus SARS-CoV-2 to ostra choroba zakaźna układu oddechowego o sporej śmiertelności. Zakażenie tzn. rozprzestrzenianie się jej pomiędzy ludźmi następuje drogą kropelkową, zazwyczaj w wyniku kaszlu lub kichania. Dlatego najistotniejsze jest ograniczenie do niezbędnego minimum swojej aktywności zarówno zawodowej  jak i społecznej. Dzisiaj musimy wziąć odpowiedzialność nie tylko za siebie, ale także za swoich najbliższych i znajomych. Zostańmy więc w domu tak długo, jak to będzie konieczne, a na pewno ograniczymy rozprzestrzenianie się wirusa, a może i zapobiegniemy epidemii. 
W tym trudnym dla nas czasie życzę nam wszystkim wytrwałości, życzliwości, wyrozumiałości, a przede wszystkim zdrowia.

Senator RP
Marek Adam Komorowski


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę