Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Przymrozki do soboty

Od -4°C do -7°C, a przy gruncie do -10°C ma spaść temperatura nocą ze środy na czwartek. Z przymrozkami mają być także kolejnej noce. Karolina Kierklo dyżurny synoptyk Biura Prognoz Meteorologicznych w Białymstoku przedłużyła obowiązujące od kilku dni ostrzeżenie przed przymrozkami do sobotniego poranka.

Poza najbliższą nocą, temperatura ma spadać od 0°C do -3°C, a przy gruncie od -3°C do -6°C.

W dzień będzie zaś coraz cieplej. Jutro w Łomży temperatura może wzrosnąć do 10°C, w piątek do 12°C, a w sobotę w okolicach miasta termometry mają pokazywać nawet 14°C. 

Od niedzieli znowu ma być chłodniej i powrócić mają nocne przymrozki.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę