Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Niewybuchu w polu

Główne zdjęcie
Saperzy podczas akcji (fot. archiwum)

Pięć dużych pocisków, kaliber 75 mm, z czasów II wojny światowej znalazł jeden z rolników z gminy Łomża. Pociski wyorał wczoraj wieczorem na własnym polu. Dziś zabrali je saperzy z Orzysza.

Zgłoszenie o znalezieniu starych pocisków policjanci z Łomży otrzymali wczoraj o godzinie 18.30. Niebezpieczne pamiątki z czasów wojny znalazł rolnik uprawiając pole koło lasu we wsi Modzele Skudosze. Policjanci potwierdzili, że to wojskowe pociski i pilnowali ich do czasu przyjazdu wezwanego na miejsce patrolu saperskiego. Saperzy z jednostki w Orzyszu przyjechali dziś przed południem i jak informuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży, już bezpiecznie je zabrali.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę