Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 napisz DONOS@

Ginący na kwarantannie

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

- Wczoraj policjanci sprawdzili ponad dwa tysiące osób na terenie województwa przebywających w kwarantannie domowej – podaje Tomasz Krupa z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku dodając, że dwie osoby nie przestrzegały kwarantanny i podczas sprawdzeń nie było ich w miejscu w którym miały przebywać.

Do obowiązkowej kwarantanny nie zastosowali się mieszkańcy powiatów białostockiego i monieckiego. Pierwsza osoba wyszła na dwór „na papierosa”, druga – jak podaje Krupa - przekazała informację że wyjechała z Polski. 
Policjanci w sprawie naruszeń kwarantanny prowadzą czynności wyjaśniające, a dziennikarze zastanawiają się ile osób w regionie jest na kwarantannie. 
Według codziennego raportu podawanego przez Podlaski Urząd Wojewódzki, wczoraj na godzinę 18.00, objętych kwarantanną było 1740 osób - czyli o ponad 250 mniej niż podaje policja. 

Według najnowszych danych (na godz. 8.30) Ministerstwa Zdrowia w Polsce liczba osób zakażonych koronawirusem wyniosła 766. W tej grupie jest 8 osób, które zmarły. Wczoraj w południe w całym kraju kwarantanną objętych było ponad 55 tysięcy osób.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę