Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Zimna noc

Główne zdjęcie
Zimny poranek to doskonała pogoda na morsowanie.

Do -6°C spadła nocą temperatura powietrza w rejonie Łomży. Tyle zanotowano na stacji IMGW w w Marianowie. Przy gruncie było o dwa stopnie zimniej. Dyżurny synoptyk Mateusz Zamajtys z IMGW-PIB Biura Prognoz Meteorologicznych w Białymstoku zapowiada, że kolejnej mocy też będą duże przymrozki. W województwie podlaski temperatura ma spaść do -9°C, a przy gruncie do -12°C.

Nocą najzimniej było w Bondarach nad Zalewem Siemianiówka.  Tam temperatura powietrza spadła do -10,3°C, a przy gruncie do -13°C. 

Dziś przez cały dzień ma być słonecznie, ale temperatura maksymalna wzrośnie tylko do 3 - 5°C. Wiatr słaby, wschodni i północno-wschodni, na północy i w centrum okresami zmienny.

W nocy bezchmurnie lub zachmurzenie małe i ponownie przymrozki. Temperatura minimalna w województwie prognozowana jest od -9°C do -6°C. 

W środę znowu słonecznie i już trochę cieplej od 5°C do 7°C. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę