Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 lutego 2024 napisz DONOS@

Mroźne noce

Główne zdjęcie
synoptyczna prognoza pogody dla Łomży na kilka najbliższych dni. (źródło: IMGW-PIB/pogodynka.pl)

Do -5,4°C spadła temperatura powietrza nocą w Marianowie. Taką zmierzono na wysokości 2 metrów nad ziemi, przy gruncie była jeszcze niższa. Wiesław Winnicki dyżurny synoptyk z białostockiego Biura Prognoz Meteorologicznych w Białymstoku prognozuje, że najbliższej nocy będzie jeszcze zimniej. Temperatura powietrza w województwie podlaskim miałaby spaść od -7°C do -10°C.

W poniedziałek w regionie przeważnie będzie słonecznie – synoptycy zapowiadają zachmurzenie małe, okresami umiarkowane. Niestety będzie chłodno. Temperatura maksymalna od 1°C do 3°C, ale wiatr słaby i umiarkowany, na południu regionu, okresami porywisty, północno-wschodni sprawi, że temperatura odczuwalna będzie w okolicach -7°C. 
W nocy bezchmurnie lub zachmurzenie małe i temperatura rzeczywista ma spaść od -7°C do -10°C.

We wtorek podobnie chłodno jak dziś - temperatura maksymalna od 2°C do 4°C. 
Według zapowiedzi synoptyków nocne przymrozki w regionie mają otrzymywać się do czwartku.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę