Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 lutego 2024 napisz DONOS@

Uwaga przymrozki i to przez kilka nocy

Karolina Kierklo, dyżurny synoptyk z białostockiego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB ostrzega przez przymrozkami, które będą występowały przez kilka najbliższych nocy. Najzimniejsza ma być noc z niedzieli na poniedziałek - temperatura przy gruncie może spaść nawet do -11°C.

Po pochmurnym przedpołudniu, sobotnie popołudnie w Łomży rozjaśniły promienie słońca. Temperatura powietrza w dzień wynosiłam ok. 3 – 4°C, ale ze względu na wiatr temperatura odczuwalna wynosiła ok. -2 °C. Słonecznie ma być do końca dnia, ale będzie się jeszcze bardziej ochładzać. W nocy temperatura w regonie Łomży ma spaść do -3°C, - 4°C. 

Karolina Kierklo, dyżurny synoptyk z białostockiego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB prognozuje, że nocne przymrozki będą się powtarzać co najmniej do czwartku. Najchłodniejsza nocy spodziewa się z niedzieli na poniedziałek. Temperatura minimalna w województwie podlaskim może spaść do -9°C, a przy gruncie nawet od -11°C do -3°C. 

Także niedziela ma być chłodna. Temperatura powietrza w Łomży i okolicy ma wynieść ok. 3 °C, ale odczuwalna będzie znacznie poniżej zera. Synoptycy prognozują także zachmurzenie małe i umiarkowane i miejscami przelotne opady deszczu ze śniegiem i śniegu. 

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę