Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 09 grudnia 2023 napisz DONOS@

Firma Devo światowym liderem

Główne zdjęcie
Devo - Oval

Firma Devo zdobyła prestiżową nagrodę Red Dot 2020. Łomżyńska firma otrzymała ją za nowatorski design kolekcji mebli łazienkowych Oval, która wcześniej otrzymała już trzy inne nagrody, w tym główną w konkursie Dobry Wzór 2019, organizowanym przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Za sprawą lauru Red Dot firma Devo dołączyła do grona liderów światowej branży łazienkowej, bo w tym międzynarodowym, organizowanym od 1955 roku konkursie, nagrody zdobywają tylko najlepsi, a konkurencja jest ogromna.

Devo to klasyczny przykład budowanej w Łomży od podstaw firmy, która dzięki pasji i zaangażowaniu właściciela Jerzego Karwackiego oraz wszystkich jej pracowników, stopniowo rozwijając się przez 30 lat, weszła nie tylko na rynek ogólnopolski, ale też międzynarodowy, zdobywając zasłużoną renomę wśród zagranicznych kontrahentów. Stało się to możliwe głównie dzięki wysokiej jakości jej produktów oraz atrakcyjnemu wzornictwu – nie dość, że zgodnemu z tym co jest aktualnie modne, ale nierzadko też wyprzedzającemu i kreującemu światowe trendy w zakresie designu.

Oval Gray light, Natural Oak wood, umywalka ceramiczna, cichy domyk.jpg
Potwierdzeniem tego stanu rzeczy jest również nagroda Red Dot 2020, w dziedzinie projektowania produktów przemysłowych - laur najbardziej prestiżowy i przez wszystkich wymarzony, porównywalny z nagrodami typu filmowych Oscarów czy Złotych Globów. Nowatorski design kolekcji mebli Oval, dzieło uznanych już projektantów Marty Niemywskiej-Grynasz i Dawida Grynasza ze współpracującego z Devo od roku Grynasz Studio, doceniło też międzynarodowe jury słynnego niemieckiego konkursu.
Jurorów zachwycił nie tylko sam projekt kolekcji Oval, ale też elegancja i funkcjonalność poszczególnych elementów, jakość ich wykonania oraz stylowość połączenia naturalnego drewna dębowego z metalowymi elementami malowanymi proszkowo.

Oval Alpine white, Natural Ash wood, umywalka ceramiczna, cichy domyk.jpg
Po raz kolejny okazało się, że śmiałe wizje rozwoju i chęć bycia co najmniej o krok naprzód w zakresie nowych rozwiązań przed rzeszą polskich i zagranicznych firm produkujących meble łazienkowe, dają spektakularne, coraz częściej doceniane również w świecie, efekty.
W sukcesie najnowszej kolekcji firmy Devo nie ma też nic z przypadku, bowiem regularnie promuje ona swe produkty na liczących się targach mebli łazienkowych, będąc choćby stałym uczestnikiem prestiżowych, odbywających się co dwa lata, targów ISH we Frankfurcie nad Menem. Teraz czeka Devo jeszcze ponadprogramowy wyjazd do Essen w dniu 22 czerwca, na wielką galę wręczania nagród Red Dot 2020, imprezę organizowaną z niebywałym rozmachem i cieszącą się ogromnym zainteresowaniem w całym świecie – jeśli rzecz jasna pandemia koronawirusa nie wpłynie na przełożenie, bądź nawet odwołanie gali, co też jest niestety możliwe.

Devo-Oval-RedDot 2020.jpg
Otrzymując nagrodę Red Dot 2020 zapewniliśmy sobie pozycję lidera w światowej branży łazienkowej – mówi Mariusz Chrostowski, dyrektor zarządzający Devo. – Dziękujemy wszystkim za zaufanie oraz wsparcie. Obiecujemy, że nie spoczniemy na laurach i nieustannie będziemy dążyć do osiągnięcia perfekcji, abyśmy mogli zapewnić każdemu wymarzony mebel, który dopełni prywatną przestrzeń w łazience.

Devo
Łomża, ul. Meblowa 29
Telefon: 86 216 93 84 / 85
www.devo.pl

tekst płatny

Foto: Devo - Oval
Foto: Devo - Oval
Foto: Devo - Oval
Foto: Devo - Oval
Foto: Devo - Oval
Foto: Devo - Oval
Foto: Devo - Oval
Foto: Devo - Oval - Red Dot 2020
Foto: Oval Alpine white, Natural Ash wood, umywalka ceramiczna, cichy domyk
Foto: Oval Gray diamond, Natural Oak wood, umywalka ceramiczna, cichy domyk
Foto: Oval Gray light, Natural Oak wood, umywalka ceramiczna, cichy domyk

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę