Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Kolejny raz pijany głąb

Dwóch pijanych kierowców zatrzymali wczoraj w Łomży policjanci. Obaj to starsi panowie po 60. Jeden z nich jechał mając w sobie niemal 3 promile alkoholu oraz wydany w 2018 roku sądowy zakaz prowadzenia jakichkolwiek pojazdów do 30 maja 2022 roku.

Jak przekazuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży mężczyzna, 63-letni mieszkaniec Łomży, został zatrzymany przez godz. 16. na ul. Kazańskiej, gdy jechał samochodem marki BMW. 

Kilka minut później policjanci zostali poinformowani, że na ul. Księżnej Anny podczas parkowania kierowca renaulta uszkodził passata po czym odjechał. Policjanci szybko odnaleźli samochód i ustalili właściciela. Mężczyzna był już w domu. 69-latek w wydychanym powietrzu miał 0,66 mg/l czyli blisko 1,4 promila alkoholu. 

Urszula Brulińska podkreśla, że pomimo obecnej sytuacji i zagrożenia koronawirusem policjanci wykonują wszystkie swoje obowiązki i reagują na popełniane przestępstwa i wykroczenia. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę