Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Nocne przymrozki

Maciej Maciejewski dyżurny synoptyk białostockiego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB ostrzega przed przymrozkami, które nocą mogą wystąpić na obszarze całego województwa podlaskiego. Lokalnie przy gruncie temperatura może spaść do -6°C.

Synoptyk wystąpienie przymrozków  prognozuje od godziny 22. dziś do godz. 9. jutro. Zagrożeniu jakie niesie to zjawisko nadał pierwszy stopień, a prawdopodobieństwo wystąpienia określił na 80%.

Synoptycy na dzisiejsze popołudnie i wieczór prognozują postępujące od północy większe rozpogodzenia. W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane. Po północy miejscami silne zamglenie, lokalnie mgła ograniczająca widzialność do 200 m. Temperatura minimalna od 0°C do -3°C, a przy gruncie lokalne spadki do -6°C.

W piątek rano miejscami silne zamglenie, a w ciągu dnia zachmurzenie umiarkowane i duże z temperaturą maksymalną od 7°C do 10°C. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę