Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Leon uderzył w dostawczaka

Jeden osoba została poszkodowanaa w wypadku do którego doszło rano na Szosie do Mężenina. Jadący od Łomży podłomżyńskich Zawad w kierunku skrzyżowania z drogą krajową nr 63 seat leon uderzył w przejeżdżającego w poprzek drogi dostawczaka. Ranny kierowca seata zabrany został do najbliższego szpitala w... Zambrowie.

Do wypadku doszło przed godziną 8. w okolicy ujęcia wody MPWiK. Tu Szosa do Mężenina krzyżuje się z drogą prowadząca z Siemienia Nadrzecznego do Giełczyna. Ta drogą jechał samochód dostawczy, który najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu seatowi leon, który jechał Szosą do Mężeniana w kierunku jej skrzyżowania z drogą Łomża – Zambrów. Seat uderzył w tył przejeżdżającego przed nim dostawczaka. Jego kierowca twierdzi, że seat jechał bardzo szybko...

Kierowca seata został zabrany do najbliższego szpitala, który teraz znajduje się w Zambrowie. Z pierwszy informacji wynika, że na szczęście nie odniósł poważniejszych obrażeń. Według policji całe zdarzenia może zostać zakwalifikowane jako zwykła kolizja drogowa.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę