Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 02 grudnia 2023 napisz DONOS@

Poczta Polska tylko do 14.

Główne zdjęcie
Kartka wywieszona na drzwiach budynku poczty przy Placu Pocztowym w Łomży

Poczta Polska w Łomży działa w dni powszednie od godziny 8.00 do godziny 14.00. Najbliższa placówka pocztowa czynna dłużej, czyli do godziny 20., jest w Białymstoku. Czerwoną kartkę informującą o tym petenci łomżyńskiej poczty zobaczyli wczoraj usiłując po godz. 14. otworzyć zamknięte drzwi głównego budynku Poczty Polskiej przy Placu Pocztowym w Łomży.

Ograniczenie czasu pracy poczty ma związek z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Od wczoraj w związku z zawieszeniem transportu lotniczego Poczta w całym kraju wstrzymała przyjęcia przesyłek do innych krajów. Wprowadzono także zmiany w organizacji pracy placówek pocztowych. Godziny pracy placówek w dni robocze uległy skróceniu do 6 godzin, przy czym – jak poinformowano - w wybrane dni placówka będzie czynna w godz. 14-20 lub zamiennie przez trzy godziny w sobotę. Także pozostałe placówki czynne dotychczas w soboty będą teraz obsługiwać klientów przez trzy godziny. W Łomży w budynku głównym przy Placu Pocztowym klienci będą obsługiwani tylko w godzinach 8 -11. 

Wprowadzono także zmiany w organizacji obsługi klienta w placówkach pocztowych. Przy każdym czynnym okienku może przebywać jedna osoba. Mając na uwadze bezpieczeństwo klientów i pracowników w placówkach zostały już wprowadzone tzw. STREFY OCHRONNE w bezpośredniej obsłudze klienta. Osoby wchodzące do placówki proszone są o zachowanie odległości około 1,5 metra podczas oczekiwania na obsługę i pozostawanie za znajdującą się na podłodze taśmą także w trakcie obsługi. Bliżej do pracownika klienci powinni podchodzić jedynie w celu okazania dokumentów i innych niezbędnych czynności, na wyraźną prośbę pracownika Poczty.

W komunikacje Poczta Polska zaznacza, że nie zmieniają się zasady wypłaty przekazów rentowo – emerytalnych. Dla osób objętych kwarantanną, a pobierających te świadczenia zostaną wdrożone szczególne procedury. Poczta Polska jest w kontakcie z regionalnymi inspektorami sanitarnymi w tym zakresie.  


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę