Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 04 grudnia 2023 napisz DONOS@

Nauczycielka obcowała z 14-latkiem?

Śledczy z Prokuratury Rejonowej w Łomży postawili zarzuty 34-letniej mieszkance Łomży m.in. obcowania płciowego z małoletnim poniżej lat 15 oraz poddaniu małoletniego innym czynnościom seksualnym. Kobieta, która pracuje jako nauczycielka - ale nie w Łomży - miała przez blisko trzy tygodnie przetrzymywać 14-latka wbrew woli powołanych do opieki rodziców.

Póki co o sprawie nie wiele wiadomo. Śledczy unikają podawania szczegółów zasłaniając się dobrem prowadzonego postępowania i ochroną osoby małoletniej.  Według podawanych przez prokuraturę informacji kobieta to Justyna D., 34–letnia mieszkanka Łomży. 
Jak informuje prokurator Rafał Kaczyński, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łomży, śledczy przedstawili jej zarzuty popełnienia przestępstw polegających na zatrzymaniu w okresie od 21 lutego 2020 roku do dnia 11 marca 2020 roku w Łomży i Białowieży małoletniego poniżej lat 15 wbrew woli powołanych do opieki rodziców, tj. przestępstwa z art. 211 kk oraz przestępstwa polegającego na obcowaniu płciowo z małoletnim poniżej lat 15 i poddaniu małoletniego innym czynnościom seksualnym, tj. o czynu z art. 200§1kk.
- Kobieta nie przyznała się do popełnienia zarzucanych jej czynów i złożyła wyjaśnienia, które będą weryfikowane w toku prowadzonego postępowania – mówił prokurator Kaczyński zaznaczając, że Sąd Rejonowy w Łomży nie uwzględnił wniosku Prokuratora Rejonowego w Łomży o zastosowanie wobec kobiety tymczasowego aresztowania. - Prokurator wobec Justyny D. zastosował środki zapobiegawcze w postaci dozoru Policji z zakazem zbliżania się do pokrzywdzonego i kontaktowania się z pokrzywdzonym, zakazu wykonywania zawodu nauczyciela oraz zakazu opuszczania kraju.

Prokuratura nie podaje, czy kobieta była nauczycielką 14-latka. Zaznacza, że kobieta jako nauczycielka nie pracowała w Łomży.    


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę