Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@

W podlaskim policzono 15% - prowadzi PiS, a druga jest PO

Po podliczeniu danych z 15% obwodowych komisji w województwie podlaskim (135 na 847) prowadzi Prawo i Sprawiedliwość poparciem rzędu z 26.08 %, druga jest już Platforma Obywatelska - 14.64%, a trzecia Samoobrona – 14.16%. Czwarty wynik wyborczy jak na razie należy do SLD – 13.04%. Później jest LPR z 11,20%, a jako ostatni próg wyborczy pokonali ludowcy. PSL ma w tej chwili 8,61% poparcia. Są to dane z 15% lokali wyborczych na terenie dawnego województwa białostockiego. W dalszym ciągu w systemie komputerowym nie ma danych z łomżyńskiego i suwalskiego.

Prognozowany podział mandatów wyglądałby następująco: PiS – 5 mandatów, PO m- 3 mandaty, SLD, LPR po 2 mandaty, a PSL – jeden.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę