Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@

Obława na pacjenta

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Mężczyzna z podejrzeniem koronawirusa wyszedł ze szpitala w Białymstoku. Po informacji ze szpitala policjanci szybko odnaleźli go. - Przygotowani i ubrani w kombinezony podjęli interwencje – przekazuje Tomasz Krupa, rzecznik prasowy KWP w Białymstoku. - Mężczyzna wykonywał polecenia nie było potrzeby kontaktu fizycznego.

Do zdarzenia doszło dzisiaj rano. Policjanci – jak relacjonuje Krupa - dostaliśmy informację o mężczyźnie który wyszedł że szpitala w Białymstoku. - Z przekazanych nam przez lekarza informacji wynikało że mężczyzna może być w grupie ryzyka. Policjanci rozpoczęli poszukiwania i odnaleźli mężczyznę na ul. Wesołej. Przygotowani i ubrani w kombinezony podjęli interwencje. Mężczyzna wykonywał polecenia nie było potrzeby kontaktu fizycznego. Mężczyznę z miejsca interwencji zabrała karetka - dodaje rzecznik prasowy KWP w Białymstoku.

240206081801.gif
Foto: fot. KWP Białystok
Foto: fot. KWP Białystok
Foto: fot. KWP Białystok

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę