Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Sądy zamknięte do końca miesiąca

Główne zdjęcie
Wejście do Sądu Okręgowego w Łomży

- Zarządzeniem A-021-8/20 Prezesa Sądu Okręgowego w Łomży z dnia 12 marca 2020 r. zostają zdjęte wszystkie sprawy z wokand w terminie od dnia 13 marca 2020 r. do dnia 31 marca 2020 r. - ogłoszono w czwartkowe późne popołudnie na stronie internetowej Sądu Okręgowego w Łomży. Prezes sądu sędzia Jan Leszczewski mówi, że takie zamknięcie sądów dotyczy całego kraju, a podobne w treści zarządzenia zostały wydane także przez wszystkich prezesów sądów rejonowych łomżyńskiego okręgu sądowego.

Zarządzenia prezesów sądów zostały wydane na podstawie art. 54 § 2 ustawy - Prawo o ustroju sądów powszechnych (tj.Dz.U.2020.365).

Z wokand, od 13 marca do 31 marca 2020 r. włącznie, zostały zdjęte sprawy wyznaczone do rozpoznania na rozprawie i posiedzeniach jawnych, z wyjątkiem spraw pilnych. 

Zarządzenia weszły w życie z dniem podpisania przez prezesów, czyli od 12 marca 2020 r.

Informując wydanych przez prezesów sądów zarządzeniach, na stronach internetowych sądów podano numery telefonów oraz adresy e-mail pod którymi można uzyskać informację dotyczącą zdjętych rozpraw.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę