Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 24 lutego 2024 napisz DONOS@

Koronawirusa w województwie nie ma

- Na dzień dzisiejszy nie ma potwierdzonych przypadków wystąpienia koronawirusa na terenie województwa podlaskiego – mówiła w środę przed godziną 14. lek. med. Elżbieta Kraszewska, Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Białymstoku. Zapewniała, że służby sanitarne są przygotowane do działań i apelowała do mieszkańców o przestrzeganie zasad postępowania dotyczących koronawirusa SARS Cov-2 wywołującego chorobę COVID-19.

Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Białymstoku byłą jednym z uczestników konferencji, którą zorganizowano w Podlaskim Urzędzie Wojewódzkim. Wojewoda Bohdan Paszkowski poinformował na niej m.in. o rządowej decyzji dotyczącej zamknięciu szkół i placówek oświaty oraz kultury i wydanym przez niego zarządzeniu zawieszającym organizowanie imprez artystycznych i rozrywkowych na terenie województwa, w szczególności w: teatrach, operach, operetkach, filharmoniach, kinach, muzeach, domach kultury i galeriach sztuki; oraz poleceniu wydanym wójtom, burmistrzom oraz prezydentom miast, aby zawiesili do odwołania działalności klubów dziecięcych i żłobków. 

W trakcie konferencji wystąpiła także Beata Pietruszka Podlaska Kurator Oświaty, która podkreślała, że po dzisiejszej decyzji Ministra Edukacji  od jutra uczniowie szkół ponadpodstawowych nie przychodzą do szkoły, a zajęcie opiekuńcze jutro i pojutrze mogą odbywać się w szkołach podstawowy i przedszkolach. 
Szkoły i przedszkola, publiczne i niepubliczne, mają być zamknięte do 25 marca. 
- Na razie nie ma zagrożenia, że podstawa programowa nie zostanie zrealizowana – mówiła  Beata Pietruszka. 

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę